Realizacja marzeń

 

Realizacja marzeń

Magrana realizacja marzeń
Magrana-realizacja-marzen-2

Podobno życie marzeniami jest dla wybranych. Dla gwiazd z programów śniadaniowych, Angeliny Jolie i reszty za oceanem, albo geniuszy-milionerów, którzy wpadli na pomysł z Facebookiem, albo innym Microsoftem.

Daliśmy sobie naiwnie wmówić, że tego wszystkiego nie da się mieć. Albo inaczej: że takie rzeczy to mogą sobie posiadać nieliczni. Wiesz, czym się charakteryzują ci wszyscy ludzie, którym się udało?  Nauczyli się mówić “tak” i “dobra, spróbuję”. Mieli na tyle odwagi, by rzucać się na główkę, na nieznany basen, i mimo tego, że większość osób uważa to za szaleństwo, oni podjęli ryzyko. 

W życiu dostajesz milion szans, które zazwyczaj przegapiasz, bo odmawiasz, myśląc, że nie dasz sobie rady. Przestań wreszcie tłumaczyć sukcesy innych ludzi tym, że im się udało, bo coś tam. Tobie też by się mogło udać, gdybyś w końcu zaczął mówić TAK. Ja na przykład jako człowiek jak każdy inny tez mam swoje marzenia typu hodowla ptaszników. By zając się tym co kocham, dlatego staram się dożyć do celu  by móc być szczęśliwa, bo każdy człowiek zasługuje na marzenia i do nich dążyć. Dlatego że człowiek to nie robot którym można kierować.

Tylko TY kierujesz własnym losem i życiem i dążyć do czegoś wyjątkowego, więc każdy z was niech dąży do tego czego oczekuje i być szczęśliwszym w życiu. Marzenia to naprawdę wspaniała rzecz.

Opracowała Mirela Marcisz

Komentarze

Popularne posty